Budućnost ubjedljiva protiv Zadra, večeras sa Mornarom za trofej

Buducnost 1

U drugom kolu Memorijalnog turnira „Ljubo Jovanović“ koji se ovog vikenda održava u Baru košarkaši Budućnosti slavili su ubjedljivu pobjedu portiv Zadra 91:66.

Do poluvremena je gledana izjednačena borba nakon čega je crnogorski prvak zaigrao mnogo jače u odbrani i stekao nakon samo pet minuta igra u trećeem kvaratlu ubjedljivu prednost nakončega se samo postavljalo pitanje s kolikom će razlikom dobiti meč.
Budućnost – Zadar 91:66 (15:17, 28:25, 26:13, 22:11)

DVORANA: Topolica SUDIJE: Dušan Babić (Berane), Kasrim Bajrović (Podgorica), Dušan Damjanović (Pljevlja)

BUDUĆNOST: Rejnolds 22 (6 trojki), VIlijams 4, Starovlah 8, Subotić 10, Šehović 13, Popović, Baćović, Slavković 3, Ilić 14, Savović 3, Nikolić 12.
ZADAR: Lisica, Vraneš, Jelenković, Jurica 7, Špaleta 2, Brzoja 11, Marinković 17, Barać 19, Vrkić 2, Mazalin 8.

Meč su sa tribina pratili i košarkaši Mornara koji će večeras od 20 sati igrati za trofej protiv Budućnosti.