EKO mini odbojka

od mrk 2 

Mrkojevići po šesti put učesnici najmasovnijeg takmičenja za djecu u Crnoj Gori!

Šesta sezona najmasovnijeg odbojkaškog projekta „EKO mini odbojka“ startovala u nedjelju 30. oktobra u 13 časova dvorani Gimnazije „Slobodan Škerović“ u Podgorici i trajaće do kraja maja 2023.godine, sa ciljem popularizacije ovog sporta.

Najmlađi članovi Omladinskog odbojkaškog kluba “Mrkojevići”, šestu sezonu će biti dio najmasovnijeg takmičenja za djecu u Crnoj Gori.

Naš klub će učestvovati u konkurenciji 2010/2011 i mlađeg godišta sa dvije prijavljene ekipe.

od mrk 3

Na današnjem ceremonijalnom otvaranju programa naš klub su predstavljali najmlađi članovi kluba: Dijana Kadić, Darija Perazić, Lana Kuč, Atea Kalamperović, Zara Rašketić, Ilma Vuković, Hana Aljošević, Tara Đurđević, Melisa Gojak, Ismeta Čobić, Hana Seidović, Laura Đuković, Lejlana Vuković, Lejla Kukalj, Ajna Beahrović, Lana Šabović, Nikolina Perkolić i Amar Perazić.

Članovi našeg kluba imali su priliku da se sretnu i fotografišu sa oficijlanim gostima današnjeg programa, između ostalih se predsjednikom Odbojkaškog saveza Crne Gore, Cvetkom Pajkovićem, kao i sa jednim od najboljih trenera iz vremena bivše Jugoslavije, Veselinom Vukovićem.

https://www.youtube.com/watch?v=FvU9rqR697w  

od mrk 1

U sportskom duhu i na dječiju radost, nedjeljno popodne smo obogatili u Avantruističkom parku na brdu Gorica, gdje su se članovi zabavljali i rekreirali na platforama sportskih i adrenalinskih aktivnosti prilagođene dječijem uzrastu.

 

auto klime bakovic 1

allegra

opstina bar

Cerovo

turisticka organizacija bar

enza home

vodovod bar

komunalno

regionalni vodovod novi

luka bar

AD Marina Logo

stara carsija

ave tours

fpep vertical

Klime Baković

djokic

Logo MPF

tobar