SRC Bar i Zeleni talas uspješno realizovali akciju

zelen

Opširnije o akciji govori Božidar Janković, direktor SRC – a Bar.

Sa velikim zadovoljstvom obavještavam javnost da je Sportsko – rekreativni centar Bar, u saradnji sa ekološkim projektom Zeleni Talas uspješno realizovao još jednu akciju u cilju zaštite životne sredine, stvaranja boljih, ljepših i čistijih uslova za život i promocije zdravih stilova života, čemu mi kao sportski centar i težimo.

Akcija koja je trajala od 26.12.2023 do 15.01.2024. pod sloganom “Dočekajmo zajedno čistiju 2024. godinu” rezultirala je time da je naš grad danas čistiji za više od 1.500 kilograma raznog ambalažnog otpada.

Od srca se zahvaljujem svim građankama i građanima Bara koji su se u velikom broju odazvali i učestvovali u našoj akciji i koji su prepoznali naše napore da kroz igru, zabavu i takmičenje uradimo veliku stvar za naš grad i za životnu sredinu.

Ovo je samo početak saradnje SRC – a i Zelenog Talasa, a već sjutra krećemo u nove projekte i nove akcije o kojima će javnost biti blagovremeno informisana.

 

auto klime bakovic 1

allegra

opstina bar

Cerovo

turisticka organizacija bar

enza home

vodovod bar

komunalno

regionalni vodovod novi

luka bar

AD Marina Logo

stara carsija

ave tours

fpep vertical

Klime Baković

djokic

Logo MPF

tobar