Tradicionalni proljećnji kros u OŠ Mrkojevići

viber 3

U Osnovnoj školi „Mrkojevići“ juče je održan održan je tradicionalni proljećni kros.

Održavanje krosa je predviđeno Godišnjim planom rada škole u sklopu vannastavnih aktivnosti. I ovoga puta dobar domaćin krosa je bila područna škola u Gorani. Pripremu i održavanje krosa koordinisao je Aleksandar Jelenić, profesor fizičkog vaspitanja, uz podršku odjeljenjskih starješina. Takmičenje je proteklo u najboljem redu, a u tome su nam svesrdno pomogli pripadnici MUP-a Crne Gore – PJ Bar i medicinsko osoblje Doma zdravlja Bar ( Dr Ermina Bećirović) , na čemu smo im iskreno zahvalni.
Rezultati proljećnog krosa

I razred - djevojčice 50 m: I razred - dječaci 50 m:
1. Anastasija Vučinić 1. Anel Kovačević
2. Ema Sijarić 2. Alden Hodžić
3. Amela Bajraktarević 3. Haris Kovačević
_______________________________________________________________________________
II razred - djevojčice 50 m: II razred - dječaci 100 m:
1. Mina Lukač 1. Dženan Bošković
2. Anisa Avdić 2. Ermin Metanović
3. Samra Tombarević 3. Kenan Vukić
________________________________________________________________________________
III razred - djevojčice 100 m: III razred - dječaci 200 m:
1. Ema Perazić 1. Anel Tiganj
2. Maida Čantić 2. Almir Višnjić
3. Adelisa Dapčević 3. Samed Hot
________________________________________________________________________________
IV razred - djevojčice 200 m: IV razred - dječaci 300 m:
1. Adea Bajramović 1. Ajlan Alić
2. Amerisa Agović 2. Admir Osmanović
3. Šejla Arabelović 3. Inas Nurković
________________________________________________________________________________
V razred - djevojčice 300 m: V razred - dječaci 400 m:
1. Anida Lisičić 1. Daris Duškić
2. Ajla Perazić 2. Belmin Šabović
3. Elvira Dapčević 3. Kenan Brkanović
_________________________________________________________________________________
VI razred - djevojčice 400 m: VI razred - dječaci 500 m:
1. Adelisa Vukić 1. Zito Šabović
2. Arijana Bajramović 2. Asad Škrijelj
3. Anela Vukić 3. Sufijan Hamza
__________________________________________________________________________________
VII razred - djevojčice 500 m: VII razred - dječaci 600 m:
1. Aiša Ćatović 1. Aldin Lisičić
2. Nives Muratović 2. Alen Dapčević
3.Erna Ćeranić 3. Aldin Čobović
___________________________________________________________________________________
VIII razred - djevojčice 600 m: VIII razred - dječaci 700 m:
1. Rahima Striković 1. Edis Vulić
2. Adela Lunjić 2. Elhan Nikezić
3. Mirela Lunjić 3. Belmin Striković
_________________________________________________________________________________
IX razred - djevojčice 700 m: IX razred - dječaci 800 m:
1. Ilda Zvrko 1. Jasmin Dapčević
2. Elma Useinović 2. Adis Šabotić i Benjamin Janes
3. Adela Gusinjac i Majda Dapčević 3. Adis Zvrko i Aldin Salihović

{galerija}obale/2017/3/kros{/galerija}

auto klime bakovic 1

opstina bar

allegra

Cerovo

turisticka organizacija bar

kalamper

stara carsija

vodovod bar

komunalno

regionalni vodovod novi

luka bar

AD Marina Logo

ave tours

Klime Baković

djokic

Logo MPF

tobar