Novosađani uzeli trofej, "Bar 2K18 Satellite" potvrdio klasu!

b1

Ekipa Novog Sada, trenutno prva na svjetskoj rang listi, pobjednik je turnira "Bar 2K18 Satellite" оdržanog na terenima pored Kraljevske plaže.

U super uzbudljivom finalu, Novosažani su slavili protiv Olimpa 21:19 i tako osvojili prvu nagradu na turniru na kom je učestvovalo 16 ekipa.

Od naših predstavnika odličan nastup imala je ekipa "Podgorice", koja je zaustavljena u polufinalu upravo od najboleg svjetskog basket tima.

Kruna takmičenja na barskom šetalištu bila je svakako sjajna posjeta i odlična atmosfera, koji su potvrdili da je ovaj turnir klase Satelit najbolji na svijetu u toj konkurenciji.

"Veliku zahvalnost dugujemo sponzoru Kraljevskoj plaži, Opštini Bar i svim sportskim prijateljima koji su pomogli da turnir prođe ovako uspješno. Posebnu zahvalnost dugujemo publici koja je dala posebnu notu u čitavom spektaklu." poručili su organizatori 3x3 Montenegro team.

"Bar 2K18 Satellite" igran je za nagradni fond od 10 hiljada eura i po tome, kao i kvalitetu ekipa ističe se u toj konkurenciji turnira!