mornar lovcen 7

Neubjedljivi u prvom i sigurni u drugom poluvremenu – rezime je duela Mornara i Lovćena u 9. kolu Superlige iz perspektive domaćina.

Cetinjani su neočekivano dugo održavali rezultatski egal, imali na velikoj pauzi višak od 6 poena, ali je u trećoj četvrtini Mornar dodao gas i prije poslednje dionice riješio meč.

Sredinom druge četvrtine Cetinjani su imali i dvocifrenu prednost (35:45), ali je odmah nakon toga Lazar Pavićević trojkom probudio domaćina i stvari se krenule željenim tokom.

Meč je odlučen drugom polovinom treće dionice kada se Mornar serijom 21-2 odlijepiona 84:64.

Mornar – Lovćen 102:79 (22:22, 22:28, 38:14, 20:15)

Dvorana: Topolica, Gledalaca: oko 500. Sudije; Milosav Kaluđerović (Herceg Novi), Zoran Radulović i Nikica Popović (Podgorica)

Mornar: Pavićević 6, Ćalić 3, Mićović 11, Needham 21, Mijović 2, Pavić 8, Vujošević 5, Mugoša 5, Raley-Ross 24, Vranješ 8, Bakić, Luković 9.

Lovćen: Latković 5, Aranitović 13, Popović 18, Radunović, Vrbica 4, Lopičić 4, Albijanić 9, Knežević 10, Ivšin 6, Korać 10, Borilović.

Budućnost VOLI – Ulcinj

Tabela:Budućnost 8-1, Sutjeska 7-2, Mornar 7-2, Lovćen 3-6, Teodo 2-7, Ulcinj 0-9.