tot br

Na osnovu novousvojenih mjera NKT-a za zaštitu građana od koronavirusa, DOO Komunalne djelatnosti Bar mjenja režim iznošenja komunalnog otpada na način sto se dosadašnji termin od 22 do 07 zamjenjuje terminom od 05 do 10 ujutro.

Nalogom rukovodioca u 10 časova naša vozila će krenuti sa pražnjenjem kontejnera na svim dostupnim lokacijama u gradu .

Molimo građane da poštuju vrijeme odlaganja otpada iz stanova i kuća kako bi naše Društvo i u ovim, veoma teškim vremenima za organizaciju posla, održalo naš grad čistim - saopštio je direktor Komunalnog preduzeća Stevo Pejović.

Posljednje vijesti

Thumbnail Manifestacija „Dani Svetog Jovana Vladimira“ u organizaciji Pravoslavne crkvene opštine Bar ove...
Više u kategorijama: Info  More  Info  

opstina bar 2

Jedro 320x250

cerovo

turisticka organizacija bar

kalamper

free area

vodovod bar

JPMD 320

komunalno

Luka Bar unutrašnji baner

regionalni vodovod novi

rvcg

AD Marina Logo

ave tours 1

Klime Baković

djokic

Logo MPF

tobar